Služby

G PLUS S.R.O.
service-img

Maloobchodný predaj

 • Ako maloobchodný predajca ponúkame kompletný sortiment značky Geberit, vrátane náhradných dielov. Ponúkame okamžitý odber HPDE, PP, Mepla tvaroviek a rúrových systémov, sanitárne podomietkové moduly pre rôzne zariaďovacie predmety, sortiment pre podtlakové systémy Pluvia a ďalšie.

  U nás nájdete dostupné náhradné diely pre podomietkové inštalačné moduly Geberit a tiež kompletný kúpeľňový sortiment rôznych značiek.

  Radi Vám pomôžeme s prípravou Vašej prestavby alebo novostavby kúpeľne. Poradíme Vám pri výbere obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov od popredných výrobcov, ktoré naplnia Vaše požiadavky a očakávania.

  Sme tu pre Vás keď sa Vám niečo pokazí, zabezpečíme Vám spoľahlivú dodávku náhradných dielov. Pre nás je dôležité, aby Vaša kúpeľňa bola nielen miestom každodennej hygieny, ale aj miestom, kde si oddýchnete a načerpáte novú energiu. Sledujeme najnovšie trendy v kúpeľňovom dizajne, aby sme Vám mohli ponúknuť tie najlepšie riešenia pre Vašu kúpeľňu.

  Navštívte nás ešte dnes!

Veľkoobchod

 • Sme Váš spoľahlivý partner na dodávky a montáže produktov Geberit, ale tiež kompletného ZTI sortimentu rôznych popredných výrobcov.

  Dlhoročné pôsobenie na trhu nám prinieslo skúsenosti s viacerými významnými projektami. Naše znalosti používame na to, aby sme splnili aj tie najnáročnejšie požiadavky našich partnerov.

  Ponúkame veľkoobchodné dodávok ZTI materiálov, ale aj požičiavanie náradia Geberit, či odborné poradenstvo pri realizácii projektov.

  Zabezpečujeme realizáciu kompletných ZTI riešení budov, vrátane podtlakových odvodňovacích systémov, rozvodov kanalizácie a vody, či montáž zariaďovacích kúpeľňových predmetov. Našimi referenciami je naša práca a spokojní obchodní partneri.

  KOntaktujte nás ešte dnes!
service-img