Kúpeľňové štúdio

G PLUS S.R.O. - ZÁVODSKÁ CESTA 50 - ŽILINA
img

Kúpelňové štúdio

Pre našich zákazníkov sme v Žiline vytvorili priestor pre inšpiráciu v podobe moderného kúpeľňového štúdia. Ponúkame možnosť prezrieť si technické možnosti a spracovania, či vybrať dizajnové prvky. Uvedomujeme si, že každý zákazník má vlastnú predstavu o dokonalej kúpeľni, preto ak si nevyberie z našej vystavenej ponuky, máme k dispozícii inšpiratívne katalógy od rôznych dodávateľov a značiek.

Naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú poskytnúť vám odborné poradenstvo a pomôcť vám pri výbere toho najvhodnejšieho riešenia pre vašu kúpeľňu.

Pozrite si náš sortiment

Vaša vysnívaná kúpeľňa

Nechajte sa inšpirovať modernými technickými novinkami a vytvorte si u nás kúpeľňu presne podľa Vašich predstáv aj s použitím počítačovej vizualizácie.

V našom sortimente nájdete širokú škálu obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov pre Vašu kúpeľňu snov.

Ponúkame vám štýlové a funkčné riešenia s maximálnym dôrazom na kvalitu a detaily. Využite naše skúsenosti pri navrhovaní Vašej kúpeľne.

Pozrite si naše vizualizácie
img
img

Testovacia zóna Geberit

Zažite úplne nový spôsob, ako sa cítiť sviežo a čisto po celý deň. Navštívte našu testovaciu zónu so sprchovacím WC GEBERIT Aquaclean Sela a vyskúšajte si moderný spôsob osobnej starostlivosti.

Objavte vyšší štandard hygieny a vyberte si z našej ponuky sprchovacích WC Geberit Aquaclean.

Radi Vám pomôžeme a poradíme s výberom tej najlepšej alternatívy pre vašu kúpeľňu.

Spoznajte Geberit AquaClean