Využite naše skvelé akcie!

G PLUS S.R.O. - ZÁVODSKÁ CESTA 50 - ŽILINA

AKTUÁLNE OPATRENIA

FIRMA FUNGUJE V SÚLADE S KRÍZOVÝMI OPATRENIAMI V OBMEDZENOM REŽIME

Veľkoobchodný nákup je umožnený v bežnej pracovnej dobe. Tovar je Vám možné vydať iba na základe mailu alebo telefonickej objednávky .

Pre maloobchodný predaj je firma zatvorená. Umožnený je len výdaj tovaru objednaného telefonicky alebo elektronickou formou po úhrade faktúry prevodom.

Kontakt na predajňu: 041/ 56 213 46

E-mailové kontakty na predajcov:
p. Lacková: mejlová adresa lackova@gplus.sk alebo telefón 0948 041 163
p. Jiričková: mejlová adresa jirickova@gplus.sk alebo telefón 0940 644 774
p. Kováčová: mejlová adresa kovacova@gplus.sk alebo telefón 0903 566 363
p. Dobrovolná: mejlová adresa dobrovolna@gplus.sk alebo telefón 0903 650 363

Sme tu pre Vás aj v tomto náročnom období.
Tím G PLUS s.r.o.

Akcia platí do 21.12.2020

Geberit AquaClean
- druhé do rodiny zadarmo

Užite si príjemnú očistu vodou hneď dvakrát. Teraz k zakúpenej a zaregistrovanej kompletnej toalete Geberit AquaClean získate sprchovacie WC sedadlo úplne zadarmo!

Vyberte si model, ktorý vám vyhovuje najviac, či už z dizajnovej alebo funkčnej stránky. Kúpte si výnimočne dokonalú Meru, pôvabne inteligentnú Selu alebo prekvapivo všestrannú Tumu Comfort a vytvorte si vlastnú wellness zónu. Okrem sprchovacej funkcie s patentovanou technológiou WhirlSpray si môžete vytvoriť komfort presne podľa vašich prianí napríklad osušením, odsávaním zápachu, dámskou sprchou, orientačným svetlom alebo vyhrievaním sedadla v závislosti od vybraného modelu. Pohodlnú a rýchlu obsluhu a nastavenie všetkých funkcií zabezpečuje intuitívne diaľkové ovládanie alebo aplikácia v mobilnom telefóne.

MÁM ZÁUJEM

img

img

VÝHODNÝ NÁKUP - JEDINE U NÁS

Kombifix, Duofix a Jadrofix

Skvelé ceny na prémiové produkty Geberit. Produkty Geberit Kombifix iba za 123€, Geberit Duofix v cene iba 164€ a Geberit Jadrofix len za 170€. Všetko skladom za bezkonkurenčné ceny! Kontaktujte nás ešte dnes.

MÁM ZÁUJEM